Dzień Nauczyciela - październik 2011 r.

14 października 2011r. obchodziliśmy Dzień Nauczyciela. W naszej szkole, jak co roku została zorganizowana akcja charytatywna "Kwiatek dla nauczyciela - obiad dla ucznia". Papierowe kwiaty z przeznaczeniem na kiermasz wykonują uczniowie na lekcjach techniki i plastyki. Uzyskane ze sprzedaży pieniądze, tradycyjnie już zostają przeznaczone na cele charytatywne - obiady dla uczniów naszej szkoły.

W tym dniu uczniowie przygotowali dla swoich pedagogów wiele atrakcji. Odbyła się uroczysta akademia. Dzieci składały życzenia, podziękowania oraz kwiaty. Uczniowie klasy 6a poczęstowali grono pedagogiczne smacznym tortem. Co za miła niespodzianka!

W naszej szkole z okazji Dnia Nauczyciela odbył się również uroczysty apel. W tym szczególnym dniu uczniowie z klas V i VI przygotowali przedstawienie, w którym szkoła i nauczyciele zostali ukazani z przymrużeniem oka. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że w szkole nie jest łatwo, ale może być przyjemnie! Po inscenizacji zostały wręczone nagrody dla nauczycieli. Oskary były przyznawane w różnych kategoriach. Pełnej emocji gali przygotowanej przez koło teatralne i Samorząd Uczniowski towarzyszyły występy "znanych i lubianych gwiazd". Apel został zakończony wspólnym tańcem nauczycieli i uczniów. Wszyscy bawili się doskonale!

Produkacja kwiatków Produkacja kwiatków Produkacja kwiatków
Kiermasz Kiermasz Kiermasz